Novinky

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

3.12.2017

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

Mezi příznivce tréninku na Power Plate patří i již 59 letá STAR první velikosti: Sharon Stone. O tréninku na Power Plate říká: “I have refrained from alcohol and gluten for years now. I also exercise daily and avoid the sun. Exercising with a Power Plate is particularly effective" neboli "Už roky se vyhýbám alkoholu a lepku. Také denně cvičím a vyhýbám se slunci. A cvičení na Power Plate je zvláště efektivní."

Více na http://www.power-plate.fr/sharon-stone-fait-de-la-power-plate-21042015.html

Power Plate on the Rocks

29.6.2017

Power Plate on the Rocks

Jennifer Lopez a Dwayne "The Rock" Johnson | Na tréninku byl na Power Platu zastižen také nejlépe placený herec současnosti Dwayne Johnson alias The Rock. Neúnavný dříč s milionovým úsměvem, smyslem pro humor a nevyčerpatelným charismatem tam trénoval společně s Jennifer Lopez. Nechcete to zkusit také?

Zdroj: Power Plate U. S. A.

Tajemství příznivého vlivu cvičení rozluštěno

29.6.2017

Tajemství příznivého vlivu cvičení rozluštěno

Konečně potvrzeno: Cvičení může zvrátit poruchy související s věkem – zvýšit funkci paměti přes myokine cathepsin B, zvýšit metabolickou homeostázu prostřednictvím komunikace mezi kostmi a kosterními svaly i redukci růstu nádoru prostřednictvím uvolnění a přerozdělování tzv. Natural Killer cells.

 

Více o článku z NATURE na facebooku 5P MEDICINE.

Již jste vyzkoušely BODY DETOX od Filorgy?

17.4.2017

Již jste vyzkoušely BODY DETOX od Filorgy?

Zvyšte efekt tréninku Power Plate pomocí novinky podzimu 2016 - Body Detox pěny od francouzské Filorgy. Pěna má intenzivní nutriční efekt, detoxikační a odvodňující účinek, působí jako chemický peeling a zastavuje stárnutí kůže celého Vašeho těla.

K zakoupení na Filorga STORE.

DESATERO hubnutí podle MUDr. Gabriely Horové

30.12.2015

DESATERO hubnutí podle MUDr. Gabriely Horové

Zima, jaro nebo podzim, problém hubnutí a udržení tělesné hmotnosti řešíme celoročně. Nejvíce však na začátku nového roku. O stručné desatero, které by shrnulo ty nejdůležitější zásady, jsme požádali Dr. Gabrielu Horovou z MEDICAL BEAUTY - Kliniky estetické a anti-aging medicíny v Plzni:

"Za nejdůležitější považuji dodržení těchto pravidel:

1. pitný režim, pijte alespoň 2 litry neslazených tekutin denně

2. jezte pravidelně, malé porce každé 3 až 4 hodiny

3. nevynechávejte snídani, nastartuje váš metabolismus

4. jezte pomalu, mozku trvá 20 min, než si uvědomí, že jste něco snědli

5. upřednostňujte čerstvé potraviny bez konzervantů

6. prohřešky si nevyčítejte, ale snažte se je eliminovat

7. bez pohybu to nepůjde, minimálně 3x týdně

8. hlídejte si puls při pohybové aktivitě, budete efektivnější

9. pamatujte, že psychika je polovina úspěchu, věřte si, že to dokážete a udělali jste již polovinu

10. buďte pozitivní, dělejte vše s radostí, jenom tak budete úspěšní!"

Další možnosti a způsoby hubnutí v Power Plate Studiu Plzeň nebo na Klinice MEDICAL BEAUTY naleznete i na facebooku.

Jak trvale zhubnout a udržet se v kondici

30.12.2015

Jak trvale zhubnout a udržet se v kondici

MUDr. Petr Hora a MUDr. Gabriela Horová z MEDICAL BEAUTY - Kliniky estetické a anti-aging medicíny byli včera 29.11.2015 hosty pořadů "Co vás zajímá" a "Poradíme Vám" Českého rozhlasu Plzeň. S redaktory i s posluchači rádia diskutovali na téma Jak trvale zhubnout a udržet se v kondici...

TRIKY ZRALÝCH MODELEK - Power Plate

7.8.2015

TRIKY ZRALÝCH MODELEK - Power Plate

Článek na portálu Dáma.cz přinesl i informace o tajných tricích zralých modelek. Jedním z triků je i Power Plate:

CLAUDIA SCHIFFER (41)

„Když jsem štíhlá, mám víc energie,“ prohlašuje trojnásobná matka, která vypadá pořád stejně jako za časů své největší slávy. Vyhýbá se jednostranným dietám, protože se bojí, že by jí rozhodily metabolismus. Je zapřísáhlou abstinentkou a sladké si dopřeje jen výjimečně. Holduje dietě 5+, která spočívá v tom, že se pět dnů stravujete nízkokaloricky a šestý den si dáte cokoli, na co máte chuť (ale jen do čtyř odpoledne). Cvičení dohání na Power Plate, které není časově náročné.

CINDY CRAWFORD (45)

„V půlce dopoledne i odpoledne si vychutnám malou svačinku, abych netrpěla hlady,“ prozrazuje nestárnoucí americká kráska. Jejím heslem je pět malých porcí jídla denně, je totiž fanynkou zónové diety. Snaží se dát svým stravováním dobrý příklad své dceři. Za svůj mladistvý vzhled prý vděčí i tomu, že se vyhýbá slunečním paprskům a cigaretám. Občas si dopřeje trošku čokolády a s celulitidou bojuje na Power Plate. „Pijte spoustu vody a snažte se najít cvičení, které vás baví,“ to je podle ní cesta ke štíhlé figuře.

Znáte RESLIM?

2.4.2015

Znáte RESLIM?

RESLIM je špičkový bylinný produktu na hubnutí s obsahem "nejslavnějších" léčivek, které se jinak samostatně prodávají za částky několikanásobně vyšší. Nyní k dispozici i v MEDICAL BEAUTY - Power Plate Studiu POd Všemi svatými v Plzni.

Obsahuje:

1. Garcinia cambogia - Extrakt ze slupek garcinie obsahuje velké množství kyseliny hydroxycitronové (HCA). HCA svým působením zpomaluje novotvorbu tělesného tuku včetně LDL cholesterolu, snižuje pocit hladu i zvyšuje bazální metabolismus.

2. Gymnema silvestre - Snižuje vstřebávání sacharidů a cholesterolu v tenkém střevě, potlačuje přeměnu sacharidů na tuky a navozuje snížení chuti na sladké.

3. Commiphora mukul neboli Guggul - Optimálním způsobem reguluje metabolismus tuků a cholesterolu. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu a LDL frakce lipoproteinů v krvi. Zároveň zvyšuje hladinu HDL lipoproteinů v krvi a snižuje tak riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Tento přípravek je vhodný zejména pro kuřáky, osoby trpící obezitou a osoby často vystavené nadměrné psychické zátěži.

4. Shilajit neboli Mumio - vědecké výzkumy prokázaly, že Mumio je přírodním biostimulátorem, který pozitivně ovlivňuje metabolické procesy v organismu, vykazuje protizánětlivé, bakteriocidní a analgetické účinky, urychluje regeneraci poškozených tkání a kostí a doplňuje nedostatek vitamínů a minerálů v organismu

Kosmetotextil LYTESS zvolen Produktem roku 2015

1.3.2015

Kosmetotextil LYTESS zvolen Produktem roku 2015

Kosmetotextil LYTESS, který máte nyní možnost zakoupit i na recepci Power Plate Studia, získal ocenění ELU PRODUKT roku 2015. Toto prestižní ocenění vyzdvihuje inovativní přístup francouzské společnosti LYTESS, která je zakladatelem funkčního kosmetotextilu.

Marta Jandová na tiskové konferenci Power Plate

25.2.2015

Marta Jandová na tiskové konferenci Power Plate

Populární zpěvačka Marta Jandová pomohla na tiskové konferenci značky Power Plate představit výběr několika zdravotních problémů, kde se můžeme setkat s pozitivními výsledky využití vibračního tréninku. Svou přítomností příjemně obohatila skvělou prezentaci renomovaného odborníka, urologa, pana Doc. MUDr. Roberta Grilla, Ph. D., MHA. Zpěvaččin příspěvek k tématice problematiky ochablého svalstva pánevního dna pomohl toto možná často skrývané téma více otevřít a oslovit lidi, aby se nebáli o těchto problémech mluvit, protože se dají včas a úspěšně řešit...

K zakoupení nejlepší anti-aging kosmetika 2014

14.12.2014

K zakoupení nejlepší anti-aging kosmetika 2014

Věděli jste, že nejlepší kosmetikou na světě byla vybrána francouzská Laboratoires FILORGA? Konkrétně řada TIME-FILLER získala od 35ti členné odborné poroty ocenění Anti-Aging & Beauty Trophy 2014. Tato řada zahrnuje celkem 3 produkty, které si můžete zakoupit on-line na Filorga STORE či na recepci Medical Beauty v Plzni.

Hubnoucí prádlo v Power Plate Studiu Plzeň

1.12.2014

Hubnoucí prádlo v Power Plate Studiu Plzeň

V Power Plate Studiu Plzeň si můžete nyní zakoupit funkční prádlo s nanočásticemi aktivních látek od francouzského výrobce LYTESS. Prádlo kombinuje výhodu funkčního prádla s nanočásticemi obsahují funkční substance působící na celulitudu a tukovou tkáň v oblasti bříška, zadečku a stehen.

Pro další detaily o fukčním prádle nás kontaktujte, prosím.

P. S. O tom, jak funguje, se dozvíte více na facebooku

Power Plate a svaly pánevního dna

8.10.2014

Power Plate a svaly pánevního dna

Pro posílení svalů pánevního dna, ale i dosažení vysněné hmotnosti, může významně přispět pravidelný trénink na Power Plate.

Proč? Pokud totiž pánevní dno nefunguje, jak má, mohou se objevit problémy s inkontinencí, s nefunkčním břišním svalstvem po operacích či těhotenství nebo bolesti zad.

Posílením pánevního dna se dá zlepšit sexuální prožitek nebo třeba správné držení těla. A Power Plate trénink je pro tyto účely ideální nástroj.

P. S. Přijďte vyzkoušet Power Plate trénink do Studia Pod Všemi svatými v Plzni. Rezervujte si Vaší první lekci již dnes!

Virtuální prohlídka Power Plate Studia

22.8.2014

Virtuální prohlídka Power Plate Studia

Pokud jste u nás ještě nebyli, můžete si Dámské Power Plate Studio Pod Všemi svatými prohlédnout i virtuálně. Nebo se jen podívat na fotky...

Nový webový portál Power Plate

3.8.2014

Nový webový portál Power Plate

Power Plate spustil na počátku července nové webové stránky. Naleznete v nich série videospotů, přehled publikovaných studií i reference o uživatelech Power Plate.

PROČ ZAČÍT CVIČIT NA POWER PLATE

29.6.2014

PROČ ZAČÍT CVIČIT NA POWER PLATE

Znáte 9 důvodů, proč začít cvičit na Power Plate (mimo hubnutí, celulitidy a bodyformingu):

1. již 30 minut tréninku Vám zlepší náladu

2. posílí Vaši paměť

3. zvýší Vaši produktivitu a kreativitu

4. fyzická aktivita snižuje riziko rakoviny

5. trénink na Power Plate dobije Vaše "baterky" - zvýší energii a sníží únavu

6. dodá Vám sebevědomí

7. zkvalitní Váš spánek

8. zlepší Vaši pleť

9. zmírní potíže během menses a zvýší sexuální prožitek.

Další detaily o tréninku Power Plate naleznete i na našem facebooku.

Power Plate a Formule 1

31.12.2013

Power Plate a Formule 1

Power Plate připravil designovou variantu stroje Power Plate ve spolupráci se stájí F1 Williams...

Taťána Kuchařová a Power Plate

13.12.2013

Taťána Kuchařová a Power Plate

Taťána Kuchařová nejen skvěle tančí, cvičí na Power Plate, ale i prostřednictvím Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci podporuje seniory.

Nový e-shop Laboratoires FILORGA, Paris

2.12.2013

Nový e-shop Laboratoires FILORGA, Paris

Společnost medical beauty s.r.o., provozovatel Power Plate Studia Plzeň, zahájila od 2.12.13 prodej špičkové francouzské kosmetiky Laboratoires FILORGA na e-shopu nové generace.

Nechte se inspirovat na Filorga STORE!

Facebook Power Plate Studia Plzeň

3.11.2013

Facebook Power Plate Studia Plzeň

Zajímavosti, novinky, tipy i speciální akce naleznete na facebooku Power Plate Studia Plzeň.

 

Přidejte se k nám!

Power Plate zlepšuje sprinterské schopnosti

2.10.2013

Power Plate zlepšuje sprinterské schopnosti

Věděli jste, že trénink na Power Plate zlepšuje sprinterské vlastnosti:

1. Běžecký výkon na tratích 10m, 20m, 40m, 50m a 60m sprintu se po šestitýdenním tréninku na Power Plate® významně zlepšil, celkově o 2.7%.

2. Délka kroku a rychlost běhu se zlepšila o 5.1% a 3.6%.

3. Výška odrazu vzrostla o 3.3% a explozivní síla se zlepšila celkově o 7.8%.

Šestitýdenní trénink na Power Plate® prokázal významné zlepšení sprinterských vlastností a výbušnosti.

Manchester City trénuje na Power Plate

17.9.2013

Manchester City trénuje na Power Plate

Hráči Manchesteru City, dnešního soupeře FC Viktoria Plzeň, využívají v rámci tréninku i strojů Power Plate.

Více naleznete na facebooku Power Plate Studia Plzeň.

Trénink na Power Plate po OP kolene

2.9.2013

Trénink na Power Plate po OP kolene

TRÉNINK NA POWER PLATE urychluje zotavení po rekonstrukci vnitřního křížového vazu. Zde jsou výsledky německé studie z Lutrina Klinik, Kaiserslautern:

1. U skupiny s tréninkem pomocí technologie Power Plate® nebyla po operaci zaznamenána žádná svalová atrofie či slabost, zatímco u kontrolní skupiny byla zaznamenána stehenní svalová atrofie, slabost a snížení koordinace.

2. Dvanáct týdnů po operaci, skupina s tréninkem pomocí technologie Power Plate® byla subjektivně více spokojena s výsledky operace; její účastníci byli silnější a cítili se lépe.

3. Tato skupina si méně stěžovala na bolest než skupina kontrolní.

Výzkum naznačuje, že trénink pomocí Power Plate® na klasickém přístroji Power Plate®, je významnou pomocí pro pacienty, kteří si přejí zrychlit zotavení, získat zpět svou sílu a urychlit návrat zpět do pracovního života nebo ke sportu.

Právě vyšlo - přehled studií s Power Plate

1.8.2013

Právě vyšlo - přehled studií s Power Plate

Věděli jste, že Power Plate je jediný fitness přístroj, který má certifikaci zdravotnického prostředku dle legislativy EU? Podkladem pro udělení této certifikace byly vědecké studie, které jsou k nahlédnutí k dispozici na recepci Power Plate Studia.

FACEBOOK Power Plate Studia Plzeň

2.7.2013

FACEBOOK Power Plate Studia Plzeň

Aktuality, zajímavosti a soutěže - to je facebook Power Plate Studia Plzeň. Staňte se i Vy našimi fanoušky!

Telefon: 728 007 007

E-mail: recepce@medicalbeauty.cz

Facebook: www.facebook.com/PowerPlatePlzen

Medical Beauty v Perfect Woman

2.5.2013

Medical Beauty v Perfect Woman

Časopis Perfect WOMAN přinesl rozhovor s MUDr. Petrem Horou, ředitelem společnosti Medical Beauty. Z rozhovoru vybíráme...

Jaké je využití Power Plate v rámci Kliniky Medical Beauty?

Koncept Power Plate Studia získal okamžitě po svém představení Cenu H. Pierantoniho za inovaci roku na Kongresu lékařské estetiky v březnu 2009. Svými vědecky prokázanými účinky ideálně propojuje filozofii estetické a anti-aging medicíny. Navíc splňuje i významný požadavek na časovou úsporu při zachování skvělé účinnosti....

Celý článek si můžete přečíst v sekci TISK.

Poděkování od Save the Children pro MEDICAL BEAUTY

30.4.2013

Poděkování od Save the Children pro MEDICAL BEAUTY

Společnost Medical Beauty podporuje malou JAYAu prostřednictvím organizace Save the Children. Dnes nám přišlo poděkování nejen od JAYAi, ale i od Carolyn Miles, prezidentky a CEO Save the Children.

Novinky ze společnosti MEDICAL BEAUTY Plzeň

10.4.2013

Novinky ze společnosti MEDICAL BEAUTY Plzeň

Poslední aktuality ze společnosti MEDICAL BEAUTY Plzeň si můžete přěčíst / prohlédnout také na facebooku Power Plate Studia Plzeň nebo na facebooku Kliniky Medical Beauty Plzeň! Zůstaňte s námi v kontaktu...

Nejlepší metoda pro odstranění celulitidy

8.4.2013

Nejlepší metoda pro odstranění celulitidy

Jako nejlepší metodou pro účinné, bezpečné a dlouhodobé odstranění celulitidy se jeví kobinace metod. A to přístrojové masáže LPG Lipomassage a tréninku Power Plate.

Vědecké studie potvrdily jak účinnost každé z těchto metod, tak synergický účinek jejich kombinace.

Vyzkoušejte tento efekt v Power Plate Studio Plzeň!

LPG LIPOMASSAGE středem zájmu v Monaku

5.4.2013

LPG LIPOMASSAGE středem zájmu v Monaku

Metoda LPG Lipomassage, kterou můžete využívat i v Power Plate Studiu Plzeň, byla středem zájmu i v rámci XI. Světového kongresu AMWC v Monte Carlo.

V rámci kongresu byla prezentován aktuální přehled vědeckých studií, které jednoznačně potvrzují účinnost této metody. LPG Lipomassage patří mezi zlatý standard přístrojového formování postavy.

Pro detaily či kopie studií nás, prosím, kontaktujte.

XI. Světový kongres AMWC 2013 Monte Carlo

1.4.2013

XI. Světový kongres AMWC 2013 Monte Carlo

Od 3. do 6. dubna 2013 se tým MEDICAL BEAUTY Plzeň, jehož součástí je i Power Plate Studio, bude účastnit XI. Světového kongresu estetické a anti-aging medicíny v Monte Carlo.

Tentokrát byla naše práce oceněna i pozvánkou k aktivní účasti - účastníky kongresu seznámíme s konceptem komplexní estetické péče v MEDICAL BEAUTY pod názvem ANTI-AGING KALENDÁŘ - nový nástroj estetické medicíny.

Informace z Monaka můžete sledovat na facebooku Kliniky Medical Beauty Plzeň.

Nový rezervační systém od 1.2.2013

1.2.2013

Nový rezervační systém od 1.2.2013

Od dnešního dne můžete využívat poslední verzi našeho rezervačního systému. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte!

Série cviků na OnaDnes.cz

10.1.2013

Série cviků na OnaDnes.cz

Server OnaDnes.cz včera - 9.1.2013 - přinesl sérii cviků pro Power Plate. Série je zaměřená na ženy po porodu, menopauze nebo přírůstku hmotnosti ...

Aktuálně ze světa zdravého životního stylu

9.12.2012

Aktuálně ze světa zdravého životního stylu

Aktuality, zajímavosti i výhodné nabídky přináší facebookový profil Power Plate Studia Plzeň.

Přidejte se k nám!

Hubnutí a Power Plate

2.12.2012

Hubnutí a Power Plate

Aktuálně publikované studie potvrzují, že trénink na Power Plate zvyšuje hubnutí o 57% ve srovnání se samotným konvenčním tréninkem a dietou. Detaily si můžete přečíst v sekci TISK našeho webu.

Port De Bras v Medical Beauty Plzeň

1.11.2012

Port De Bras v Medical Beauty Plzeň

I v listopadu budou pokračovat kurzy Port De Bras. Co to vlastně je? Port De Bras je cvičení pro toho, koho neláká aerobic nebo zumba. Port De Bras vychází z klasického tance a baletu. Radost tedy udělá těm, kteří chtějí u cvičení vypadat elegantně. Port de Bras je cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli i těla. Lekce se obvykle skládá z aktivní části - cvičení s prvky tance, klasického posilování a nakonec následuje relaxační část... Chcete vědět více? Zavolejte nám!

Facebook Power Plate Studio Plzeň

2.9.2012

Facebook Power Plate Studio Plzeň

Akce, novinky, aktuality ze světa fitness i anti-aging medicíny - to je FanPage Power Plate Studia Plzeň. Staňte se i Vy fanouškem a čerpejte výhody na facebooku!

Léto 2012 - sezóna svateb a Power Plate

13.6.2012

Léto 2012 - sezóna svateb a Power Plate

Jste nevěsta, družička nebo jen svatební host? Potřebujete vytvarovat Vaše křivky do šatů? Nedostává se Vám času? Tak pro Vás je tu svatební Power Plate trénink... Podívejte se a objednejte se na trénink ještě dnes :-)!

Zhubla jsem s trenérkou Power Plate

18.5.2012

Zhubla jsem s trenérkou Power Plate

Bára BASIKOVÁ - minus 10kg: Časopis DIETA zjistil, jak to bylo a jak se Báře BASIKOVÉ podařilo zhubnout dvě konfekční velikosti.

Chcete také zhubnout? Zformovat postavu? Zlepšit kondici i náladu? Kontaktujte náš tým, prosím.

DIETA Tour v Plzni i s týmem Power Plate Studia

16.5.2012

DIETA Tour v Plzni i s týmem Power Plate Studia

S týmem odborníků na hubnutí a zdravý životní styl včetně týmu Power Plate Studia se můžete setkat při zastávce DIETA Tour u OC Olympia Plzeň. Kdy? Již v pondělí 28. května 2012. Kde? Parkoviště OC Olympia.

V průběhu dne bude možné zakoupit permanentky do studia za mimořádně výhodných podmínek.

Aktuality a detaily naleznete na facebooku Power Plate Studia!

Power Plate jako účinná zbraň proti celulitidě

6.5.2012

Power Plate jako účinná zbraň proti celulitidě

Francouzský portál FemmeActuell. fr přinesl informace o účinnosti Power Plate proti celulitidě. Viditelné zlepšení celulitidy s úbytkem objemu o 3-5cm po 15 trénincích je výsledek, který stojí za vyzkoušení...

Rychlejší regenerace po tréninku díky VACUSTYLERU

29.4.2012

Rychlejší regenerace po tréninku díky VACUSTYLERU

Věděli jste, že VACUSTYLER používá pro rychlejší regeneraci fotbalistů i španělský velkoklub FC Barcelona či německý FC Schalke 04? Podívejte se proč a vyzkoušejte efekt VACUSTYLERu na účinnou regeneraci. A důležitá informace pro ženy - efekt na celulitidu je dokonce patentovaný!

Rafael Nadal zvítězil poosmé v Monte Carlu

22.4.2012

Rafael Nadal zvítězil poosmé v Monte Carlu

Rafael NADAL dnes poosmé zvítězil v Monte-Carlo Rolex Masters. Věříme, že k tomu přispěl i trénink na Power Plate.

Cvičení nejen pro lepší sex

11.4.2012

Cvičení nejen pro lepší sex

Dnešní číslo časopisu Žena a život přinesl informace o prevenci močové inkontinence, zlepšení držení těla i orgasmu. Pravidelným posilováním svalů pánevního dna neboli Kegelových svalů dosáhnete téměř zázraků – výrazně snížíte menstruační bolesti, urychlíte regeneraci pánevní oblasti po těhotenství a porodu, předejdete problémům s inkontinencí či poklesu břišních a pohlavních orgánů a navíc vám to pomůže zintenzivnit prožitek orgasmu. To už za trochu námahy stojí, co říkáte?

P. S.: Už po čtyřech týdnech cvičení pocítilo 97 % sledovaných žen výrazné zlepšení zdravotního stavu a 81 % z nich se zkvalitnil sexuální život.

Britský Harper´s BAZAAR doporučuje Power Plate

19.3.2012

Britský Harper´s BAZAAR doporučuje Power Plate

Harper´s BAZAAR UK doporučuje pro odstranění celulitidy mimo jiných metod Power Plate a LPG Lipomassage. Chcete vědět více? Prohlédněte si facebook.

QR kód pro "Timeline" facebook Power Plate Studio

11.3.2012

QR kód pro "Timeline" facebook Power Plate Studio

Chcete si prohlédnout nový "Timeline" facebook Power Plate Studia Plzeň? Využijte zobrazený QR kód nebo zadejte facebook.com/PowerPlatePlzen.

Oficiální facebook Power Plate Plzeň spuštěn

8.3.2012

Oficiální facebook Power Plate Plzeň spuštěn

Dnes jsme spustili nový facebook Power Plate Studia, kde naleznete nejen nejnovější zprávy ze světa Power Plate... Připojte se k nám!

Švihadlo - malý zázrak dle časopisu MARIANNE

5.3.2012

Švihadlo - malý zázrak dle časopisu MARIANNE

Desetiminutovka se švihadlem má stejný účinek jako třicetiminutový běh. Skákání navíc posiluje celé tělo. Taky zabere minumum šasu a prostoru, zkrátka: švihadlo je malý zázrak. Detaily byly popsány v časopisu MARIANNE...

LPG Lipomassage jako francouzský paradox

26.2.2012

LPG Lipomassage jako francouzský paradox

Francouzky jsou známé svou drobnou a štíhlou postavou, a to i přesto, že holdují gurmánské stravě bohaté na tuky. Tato anomálie je nazývána jako francouzský paradox. Jsou taktéž po celém světě obdivovány pro svou krásu a eleganci. Není to však zásluhou intenzivního cvičení či plastické chirurgie, ale i výsledek péče s CELLU M6 - tak trochu jiný "francouzský paradox". Nedávná studie ukázala, že 92% francouzských žen chce ještě zlepšit svou krásu - nikoliv však pomocí umělých nebo škodlivých metod. Vyzkoušejte i Vy přístroj, který je běžnou součástí péče o krásu francouzských žen - objednejte se k ošetření na recepci MEDICAL BEAUTY.

P. S. Přístroj CELLU M6 KEYMODULE využívá každý den více než 100.000 žen po celém světě.

Princip VACUSTYLERu v nové TV on-line

19.2.2012

Princip VACUSTYLERu v nové TV on-line

Princip fungování přístroje VACUSTYLER detailně vysvětluje klip v nově spuštěné WEYERGANS TV. VACUSTYLER, původně vyvinutý pro kosmonauty, zajišťuje střídáním tlaku a podtlaku zlepšení krevního oběhu a lymfatické drenáže v dolní polovině těla. Odplavení produktů metabolismu skvěle doplňuje Power Plate trénink a zajišťuje ještě účinnější trénink. Chcete VACUSTYLER vyzkoušet? Objednejte se na recepci Power Plate Studio Plzeň.

V medical beauty na prahu dne sv. Valentýna

12.2.2012

V medical beauty na prahu dne sv. Valentýna

Oslavte i Vy se svým miláčkem nezapomenutelný svátek a inspirujte se při výběru dárku službami a produkty naší společnosti. Prohlédli jste si nabídku Kliniky MEDICAL BEAUTY? Měli jste možnost vyzkoušet špičkovou nanokosmetiku Laboratoires FILORGA?

Darujte zdraví a krásu s romantickým překvapením! Pro nákup můžete samozřejmě využít zvýhodnění karty LYONESS.

Vaše srdce během tréninku Power Plate v bezpečí

5.2.2012

Vaše srdce během tréninku Power Plate v bezpečí

Jaká je Vaše tepová frekvence během tréninku? Je váš srdeční puls v pořádku? S pomocí nové aplikace dostupné na iTunes Store můžete Váš puls - Vaší tréninkovou tepovou frekvenci sledovat téměř tak dokonale, jako George Clooney v seriálu EMERGENCY ROOM.

Jistě znáte výpočet maximální tepové frekvence. Ale přesnější dolní a horní limit dle Karvonena Vám určí aplikace oceněná jako nejlepší aplikace Health and Fitness roku 2011. Co všechno umožňuje:

- Měření tepové frekvence v reálném čase s akustickou kontrolou

- Přesné určení Vašich fyziologických rozmezí

- Zobrazení PPG křivky

- Sdílení na sociálních sítích

Vyzkoušejte ji již dnes!

Tipy celebrit na boj s celulitidou

28.1.2012

Tipy celebrit na boj s celulitidou

Vídáme je vždy krásné, s perfektní postavou, bez známek celulitidy. Informaci o tom, jaké jsou tipy TOP celebrit na odstranění celulitidy, přinesl prestižní portál becomeGORGEOUS. Celebrity využívají nejčastěji následující metody:

1. LPG - Lipomassage je oblíbená metoda Kate Hudson, Angelina Jolie či Cameron Diaz.

2. Power Plate využívá Kylie Minogue, Madonna nebo supermodelka Cindy Crawford.

3. Body Wrapping, jednoduchá a účinná metody využívající synergie účinných látek, lymfodrenáže a aromaterapie, s oblibou využívá Paris Hilton, Kate Winslet a Jennifer Aniston.

Chcete si některou z metod vyzkoušet? Nebo je využít všechny v synergické kombinaci. V Power Plate Studiu Plzeň Vám je nabízíme všechny na jednom místě. Objednejte se a vyzkoušejte triky celebrit!

Série 2012_Tipy a triky_X_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_Buď nádherná v Power Plate Studio Plzeň

Power Plate nejlepší značkou ve Velké Británii

21.1.2012

Power Plate nejlepší značkou ve Velké Británii

Značka Power Plate byla vybrána mezi nejlepší značky Velké Británie - tzv. Cool Brands 2011/2012. Tato anketa, organizovaná od roku 2001, každoročně vyhodnocuje nejlepší značky, lidi či místa ve Velké Británii. Letos odborná porota a více než 2000 členů britské veřejnosti vybralo mimo Power Plate značky jako Aston Martin, Apple, Manolo Blahnik či Bang & Olufsen.

Jsme rádi, že Vám služby v Power Plate Studiu Plzeň můžeme poskytovat s Cool Brand Power Plate.

Série 2012_Tipy a triky_IX_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_Nejlepší značkou je Power Plate_Cool Brand Power Plate Plzeň

Všechno, co jste chtěli vědět o Power Plate

14.1.2012

Všechno, co jste chtěli vědět o Power Plate

Internetový portál lifestylového časopisu ELLE. CZ zveřejnil sérii otázek a odpovědí s jediným tématem - trénink na Power Plate. Z otázek vybíráme:

Hubne se na něm? Rozhodně ano. I když nejde o kardio cvičení. Na Power Plate budujete a posilujete svalové skupiny, a tím pádem i hubnete. Protože jak známo, čím více budete mít svalů, tím více spálí vaše tělo tuků. Odměnou vám tak bude pevná, svalnatá, štíhlá postava.

Zbavím se na Power Plate celulitidy? Její stav se výrazně zlepší - podle některých studií o 25 %. Vibracemi se intenzivně prokrvují svaly, kůže je pak za čas o něco hladší a napjatější.

Jak začít? Rozhodně pro seznámení s Power Plate doporučujeme trenéra. Vysvětlí vám, jak funguje, jak cvičit správně, jak se vyvarovat chyb - i ty se na něm dají dělat.

Pokud jste v otázkách a odpovědích ELLE. CZ nenašli odpověď právě na tu Vaši otázku, zavolejte či napiště nám! Nebo se rovnou přijďte podívat a Power Plate vyzkoušet!

Série 2012_Tipy a triky_VIII_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_Všechno co jste chtěli vědět o Power Plate

Nově rychle a účinně - Power Plate INTENSIVE

7.1.2012

Nově rychle a účinně - Power Plate INTENSIVE

Pro ty, kteří chtějí využít mimořádné účinnosti tréninku Power Plate v krátkém čase, jsme od 16. ledna připravili 20 minutové tréninky INTENSIVE. 20 minut rychle a účinně jen za 150 Kč! INTENSIVE 3krát týdně již od 100 Kč!

Pro držitele Lyoness karty další zvýhodnění 10%.

Informujte se, prosím, na recepci Power Plate Studia, telefonem či e-mailem!

Série 2012_Tipy a triky_VII_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_Power Plate Intensive v Plzni

VOGUE. COM: Vyzkoušela jsem Power Plate ...

5.1.2012

VOGUE. COM: Vyzkoušela jsem Power Plate ...

Fit v rekordním čase: vypracované svaly, efektivní spalování tuků a cílené odstranění celulitidy - tyto a další účinky slibuje Power Plate po pouhých 8 sezeních. Šéfredaktorka VOGUE. COM Doris Huber vyzkoušela Power Plate na vlastní kůži. Jaký byl výsledek?

"Časový faktor je obrovskou výhodou. Je možné provést trénink na Power Plate o polední přestávce. Proto je ideální pro pracující ženy a matky.

Trénink je efektivnější: posílí, formuje a zlepší kondici. Navíc se může přizpůsobit individuálním cílům.

Vyzkoušejte si to sami!"

Přeloženo dle článku z VOGUE. DE

Série 2012_Tipy a triky_V_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_Vyzkoušela jsem Power Plate trénink

Jak splnit novoroční předsevzetí 2012?

1.1.2012

Jak splnit novoroční předsevzetí 2012?

Jak splnit novoroční předsevzetí 2012? Součástí uskutečňování předsevzetí je sledování dílčích pokroků a prohřešků. Proto si dílčí kroky zaznamenávejte. Pokroky Vás budou motivovat a prohřešky vás nakopnou k tomu, abyste svým předsevzetím věnovali více pozornosti.

Pokud váháte, které změny byste měli mezi svá předsevzetí 2012 zařadit především, rádi Vám s tím individuálně poradíme:

Které změny mají tedy největší význam?

Jak vypadá zdravý jídelníček?

Jaký pohyb doporučujete?

Jak si poradit s nadváhou?

Jak zahájit hubnutí?

Série 2012_Tipy a triky_IV_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_Novoroční předsevzetí 2012

Lipolýza v Power Plate Studio Plzeň

31.12.2011

Lipolýza v Power Plate Studio Plzeň

Existuje nějaká metoda, která skutečně zvyšuje odbourávání tuků? Je bezpečná, příjemná a má prokázanou účinnost?

Ano - ta metoda se jmenuje lipolýza pomocí LPG Lipomassage.

V roce 2011 byla publikována studie, která prokázala zvýšení odbourávání tuků - lipolýzu - o 70%. Je ideálním doplňkem tréninku na Power Plate. A co více? Najdete ji v Power Plate Studiu Medical Beauty v Plzni.

Série 2012_Tipy a triky_III_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy LIPOLÝZA

PF 2012: Zdraví a krásu přeje Power Plate Studio!

31.12.2011

PF 2012: Zdraví a krásu přeje Power Plate Studio!

Děkujeme za Vaši důvěru v roce 2011. V novém roce Vám přejeme zdraví, krásu a splnění Vašich přání a snů. Rádi Vám s tím pomůžeme!

Petr a Gabriela Horovi za tým Power Plate Studia Plzeň, které je součástí Kliniky MEDICAL BEAUTY v Plzni

Power Plate Detox v Plzni

30.12.2011

Power Plate Detox v Plzni

Povánoční a novoroční detoxifikace v rámci zahájení hubnutí je předmětem řady diskuzí laiků i odborníků. Jak Vám může pomoci v rámci detoxu Power Plate?

Detoxikační lekce Power Plate zahrnuje uvolňovací a posilovací cvičení na vibrační plošině, které za pomoci vibrace nastartuje odplavení toxinů z celého těla. Tyto speciální cviky zároveň podporují vitalitu celého organismu. Chcete vědět více? Kontaktujte nás.

Série 2012_Tipy a triky_II_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_DETOX

Celulitida & její odstranění s Power Plate v Plzni

29.12.2011

Celulitida & její odstranění s Power Plate v Plzni

Celulitida? Téma, které zajímá každou ženu starší 20 let. Jak vzniká? Jak jí předejít? Jak ji odstranit?

Možná nevíte, že se celulitidou zabývali i něměčtí specialisté, kteří zjistili, že trénink na Power Plate redukuje celulitidu o celou čtvrtinu.

Pokud přidáte tzv. Power Plate kardio trénink, celulitida ubyde o celou třetinu.

Celý článek v češtině naleznete v části Zprávy a tisk Power Plate Studia Plzeň.

Série 2012_Tipy a triky_I_Power Plate_Plzeň_Hubnutí_ formování postavy_CELULITIDA

Power Plate Studio - osvědčené řešení v Plzni

27.12.2011

Power Plate Studio - osvědčené řešení v Plzni

Power Plate Studio Plzeň, které je součástí Medical Beauty, přináší osvědčené řešení pro ženy a dívky v Plzni. Co vše můžete v Medical Beauty vyřešit: Power Plate Studio®, Zdraví, Hubnutí, Krása, Dieta, Anti – aging, Rejuvenace, Face & Body Detox, ...

Kombinace těchto a dalších činností tak plně naplňuje motto společnosti: HEALTH, BEAUTY AND ANTI AGING SOLUTIONS.

Pokud chcete nalézt optimální řešení, kontaktujte nás!

Krásné Vánoce přeje Power Plate Studio Plzeň

24.12.2011

Krásné Vánoce přeje Power Plate Studio Plzeň

Krásné Vánoce přeje všem celý tým společnosti Medical Beauty, provozovatel Power Plate Studia v Plzni. Těšíme se na Vaši návštěvu ihned po Vánocích!

Power Plate Studio Plzeň používá profesionální stroje Power Plate pro 5.

Tereza Kostková a Power Plate

18.12.2011

Tereza Kostková a Power Plate

Jedna z nejžádanějších českých hereček současnosti - Tereza Kostková (35), která včera moderovala benefiční galavečer Srdce pro děti, vděčí za svou skvělou postavu mimo jiné i pravidelnému tréninku na Power Plate. Chcete-li stejnou postavu, jakou má Tereza Kostková, kontaktujte nás, prosím.

Vánoce v "malých černých": řešením je Power Plate

9.12.2011

Vánoce v "malých černých": řešením je Power Plate

Oslavy Vánoc a příchodu Nového roku jsou spojeny i s řadou setkání a párty. Co dělat v případě, že jsou Vaše "malé černé" o číslo menší, než jste čekala. Nebojte se, máme pro Vás řešení - stačí přidat jen několik půlhodin vibračního tréninku Power Plate do Vašeho programu. To Vám pomůže získat požadované křivky tak rychle, abyste se párty mohla účastnit v perfektně padnoucích šatech. Pro další detaily nás, prosím, kontaktujte!

P. S. Inspirujte se nejnovějšími trendy v "malých černých"!

Dárkové poukazy Power Plate v Plzni

9.12.2011

Dárkové poukazy Power Plate v Plzni

Darujte zdraví a krásu! Společnost Medical Beauty pro Vás připravila dárkové poukazy na služby včetně tréninku v Power Plate Studiu v Plzni. Zvolte dárek, který přinese kondici a dobrou náladu po celý rok 2012. Pro více informací nás kontaktujte, prosím!

Rihanna a Power Plate

8.12.2011

Rihanna a Power Plate

Barbadoská zpěvačka RIHANNA představila včera - 7.12.2011 - ve vyprodané O2 Aréně v Praze svou skvělou show. Večer byl plný skvělých hitů, nádherných převleků a vynikajících tanečních variací. RIHANNA se představila ve skvělé kondici (173 cm, 51 kg), kterou si udržuje i tréninkem na strojích Power Plate. Necháte se inspirovat?

LPG získala ve Francii cenu TOP COM

8.12.2011

LPG získala ve Francii cenu TOP COM

LPG získala za svou obrazovou kampaň, zveřejněnou v časopisech ELLE, Marie-Claire, Grazia atd., prestižní cenu - Grand Prix TOP COM. Odborná porota zdůraznila zvláště grafickou prezentaci s akcentem na neretušované fotografie: NERETUŠOVÁNO! "Protože pro přírodní odstranění celulitidy existuje účinnější řešení než počítač." Chcete-li vyzkoušet efekt na lipolýzu vyvolaný LPG Lipomassage v Plzni, kontaktujte nás, prosím!

Power Plate a Cindy Crawford

8.12.2011

Power Plate a Cindy Crawford

Cindy Crawford, kterou budeme mít možnost obdivovat v lednovém Harper´s BAZAAR, si udržuje kondici i skvělé křivky pomocí pravidelného tréninku na Power Plate. Chcete se o tréninku na Power Plate dozvědět více? Kontaktujte náš tým Power Plate Studia Plzeň.

LPG Lipomassage - první ověřená metoda lipolýzy

14.11.2011

LPG Lipomassage - první ověřená metoda lipolýzy

Nejnovější francouzská studie potvrdila mimořádný účinek LPG mechanostimulace na tukovou tkáň. Lipolýza neboli odbourávání tuků se zvýšila o 70% po 12 sezeních s Cellu M6 ® Keymodulle II. Genetické studie navíc ukázala, že nedošlo k žádné patologické změně v tukových buňkách. Jde tak o první studii na světě, která vědecky prokázala efekt neinvazivní procedury na lipolýzu, navíc v případě, kdy diety a cvičení selhaly ... Tento důležitý objev je slibný první krok v léčbě rezistentních tukových depozit. Chcete si přečíst celou studii? Kontaktujte nás, prosím. Rádi Vás s konceptem Lipomassage v Medical Beauty Plzeň seznámíme.

Voucher ZDARMA do Power Plate Studia Plzeň

26.10.2011

Voucher ZDARMA do Power Plate Studia Plzeň

Od dnešního dnech do poloviny listopadu vyjde postupně v těchto médiích poukaz - voucher na 1 lekci Power Plate s trenérem: ŽENA A ŽIVOT, STORY, GLANC, ELLE, MARIANNE, ONA DNES a XMAS SUPPLEMENT. Voucher z těchto časopisů můžete využít i v plzeňském Power Plate Studio, které je v prostorách Kliniky MEDICAL BEAUTY v Plzni. Chcete více informací nebo máte VOUCHER a potřebujete se objednat? Kontaktujte nás, prosím.

Power Plate a výkony fotbalistů MANCHESTER CITY

24.10.2011

Power Plate a výkony fotbalistů MANCHESTER CITY

Jaké jsou důvody vítězství v městském derby mezi Manchester City a Manchester United? Manchester City porazil včera svého městského rivala 6:1. Pokud se podíváme do tréninkového centra hráčů City - do Carringtonu - zjistíme, že tam nechybí Power Plate. Není to inspirace i pro Vás?

Power Plate v říjnovém Harper´s BAZAAR

14.9.2011

Power Plate v říjnovém Harper´s BAZAAR

Pokud si chcete zpevnit tělo a vylepšit postavu, není nic lepšího než cvičení na Power Plate. Přístroj přenáší vibrace do svalů, které jsou nuceny se reflexně stahovat. Svaly se díky vibracím během cvičení stahují 30 - 50 krát za sekundu. Cvičení na Power Plate je díky tomu účinnější a hlavně rychlejší.

Na Power Plate se buď cvičí běžné cviky, jako jsou sklapovačky, kliky nebo dřepy. Nebo se snažíte vydržet v jedné pozici a protáhnout si tak jednotlivé části těla. Každý cvik se provádí 30 - 60 sekund. Tímto způsobem posilujete vždy určitou skupinu svalů, můžete si vybrat, jestli chcete posílit celé tělo nebo se zaměřit na jednotlivé problémové partie.

"Power Plate je velmi kvalitní stroj a na zpevnění postavy naprosto bezkonkurenční", vysvětluje Radek Hlavatý z Holmes Place. "Po 14 dnech už je možné vidět první výsledky, ale hlavní je, že se člověk cítí mnohem lépe."

Zdroj: Harper´s BAZAAR říjen 2011

VACUSTYLER - BODY REJUVENATOR v Plzni

4.9.2011

VACUSTYLER - BODY REJUVENATOR v Plzni

Možná nevíte, že Vacustyler využívající negativní tlakovou vlnu byl vyvinut odborníky z Deutschen Luft- und Raumfahrtgesellschaft DLR - Německé společnosti pro letectví a kosmonautiku. Z této instituce pochází i řada observačních studií.

Nejčastějšími indikacemi je zlepšení krevního oběhu a podpora žilní a lymfatické drenáže v dolní polovině těla. Je to léčba používaná na celém světě v předních zařízeních estetické medicíny, lázeňské medicíny a sportovní medicíny. Je také součástí patentované metody DCB - diferencované ošetření celulitidy.

Ošetření VacuStyler zahrnuje 30 minutové ošetření rytmickými podtlakovými masážemi -20 až -60 mbar se současnou inhalací ionizovaného kyslíku přístrojem IonoCare a tekutinovou léčbou čajem Styler Tea. Díky Vacustyleru dosáhnete výrazně rychlejší regenerace po tréninku Power Plate, účinné redukce Vaší celulitidy, Vaše kůže bude hladší a tkáně se skvěle zpevní. Studia v Evropě pozorují nejlepší výsledky v případě, kdy je Vacustyler užívaný dvakrát týdně spolu s kondičním cvičením Power Plate a pitím minimálně 2 litrů tekutin denně.

Chcete Vacustyler vyzkoušet? Objednejte se nyní!

10 důvodů proč cvičit na Power Plate

7.8.2011

10 důvodů proč cvičit na Power Plate

10 důvodů, proč cvičit na Power Plate, podle trenérky Zuzany Bičíkové:

1. Může na něm cvičit téměř každý - cviky se dají přizpůsobit danému člověku (od laika a neznalce cvičení až po vrcholové sportovce, od mladých lidí po starší věkovou kategorii).

2. Je časově nenáročný - za půl hodiny máte odcvičeno.

3. Je efektivní (zapojuje se až 95 % svalových vláken). Z vlastní zkušenosti vím, že díky vibracím lidé pocítí správnou aktivaci daného svalu. Najednou vědí, jak konkrétní sval zapojit, a v tom spočívá hlavní podstata Power Plate.

4. Při pravidelném cvičení se objevují viditelné výsledky (doporučuji 3x týdně 30 minut).

5. Má pozitivní vliv na zdravotní stav člověka. Řada výzkumů potvrzuje jeho vynikající výsledky.

6. Trénink lze cíleně zaměřit (fl exibilita, síla, koordinace, redukce, relaxace, masáž a další).

7. Trénink je nenáročný, při cvičení se postupuje od jednoduchého ke složitému. Zvládne ho i sportovní „antitalent“.

8. Dopřeje vám pohodlí v sociálním prostředí posilovny (I stydlivější jedinci najednou mají pocit sebedůvěry, uvědomují si, že „něco umějí“. Jsou jen oni, Power Plate a nic kolem je nezajímá…).

9. Ne všichni mají rádi činky, posilovací stroje, a díky Power Plate lze dojít k výsledku i bez činek a posilovacích strojů.

10. Na Power Plate si přímo libují lidé v poúrazových stavech pohybového aparátu, zejména po operaci kolenou, s problémy s achilovkami atd.

Zdroj: fitweb.cz

Obezita a Power Plate

1.8.2011

Obezita a Power Plate

Cvičení na Power Plate je vynikající způsob, jak podpořit vaše úsilí zhubnout. Vibrující plošina vyvolává mimovolné svalové stahy ve výši 30-50 svalových kontrakcí za sekundu. Je dobře známo, že čím vyšší je intenzita tréninku, tím déle v těle pokračuje spalování kalorií po skončení tréninku. To je důvod, proč Power Plate je velmi účinným nástrojem při podpoře metabolismu, zvýšení svalové hmoty a spalování tuků. Power Plate může být také velmi efektivní při péči o vedlejší účinky a komplikace spojené s jinými léky i stavy spojenými s obezitou - lepší mikro- i makrocirkulace u pacientů s diabetem, zvýšení mobility a snížení bolesti u klientů s osteoartrózou a zlepšení lymfatické a oběhové funkce u pacientů s oběhovými potížemi.

Zdroj:powerplatehealthcare.com

Míša Badinková a Power Plate

30.7.2011

Míša Badinková a Power Plate

"Mně se také velmi osvědčil. Je to velmi efektivní způsob cvičení. Za půl hodiny zvládnete tolik, co za dvě hodiny normálního cvičení," dodala Badinková.

Zdroj: super.cz, 30. července 2011

Tajemství štíhlé Báry Nesvadbové

28.7.2011

Tajemství štíhlé Báry Nesvadbové

"Je úžasné, že ten stroj vlastně cvičí za vás. Občas, když je mi ouvej, přece jen na něj zajdu. Pomáhá lépe než boxovací pytel," přiznala Nesvadbová.

Zdroj: revue.idnes.cz, 28. července 2011

Hit ve cvičení pro ženy: Power Plate

17.7.2011

Hit ve cvičení pro ženy: Power Plate

Jeden z hitů - Power Plate: Jedním z posledních hitů je přístroj Power Plate s vibrující plošinou. Využívá podobného principu jako třeba fitbally a další pomůcky, tedy labilní plochu. Ta stimuluje svaly kolem páteře, které mají vliv na její správné postavení i správné držení těla. Cvičení na Power Plate je překvapivě intenzívní. Nutí svaly, aby zapnuly maximum svých vláken.

Zdoj: novinky.cz

Foto: Power Plate Studio Plzeň

Stejné výsledky za poloviční čas - Power Plate

14.7.2011

Stejné výsledky za poloviční čas - Power Plate

Samotný trénink trvá na vibračních přístrojích většinou pouze 30 minut. To může být velkou výhodou především pro ty, kteří nechtějí cvičením trávit dlouhé hodiny. Stihnete se zahřát, trénovat, a nakonec i svaly uvolnit. Je také dokázáno, že půlhodina cvičení na Power Plate se dá přirovnat k hodině v posilovně. Jak již bylo ale zmíněno v úvodu, vibrační stroje vám pomůžou svaly vytvarovat, nikoli ale spalovat tuky. „Pokud chcete hubnout, budete muset přidat ještě nějakou kardio aktivitu, jako je například chůze, jogging, jízda na kole nebo in-line bruslení,“ zdůrazňuje Zuzana Bičíková. Bez aktivního pohybu to tedy nepůjde!

Ne všechny vibrační posilovací stroje jsou však stejně kvalitní. I když všechny pracují na stejném principu, efekt cvičení může být velmi různý. Nedostižnou jedničkou (v ceně i kvalitě) v této kategorii je již zmiňovaný Power Plate. Ne náhodou má právě on certifikát, který umožňuje, aby jej používali i lékaři v nemocnicích k léčbě různých nemocí pohybového aparátu. „Nejčastěji se používá při rehabilitaci kolenního kloubu nebo k posílení pánevního dna. V těchto případech je pak výsledek vidět mnohem rychleji, než když budete cvičit s vlastní vahou,“ říká trenérka.

Zdroj: prozeny.cz, Hubnutí pomocí vibrací: Trik, nebo zázrak?

Dívky Šumavy 2011 v Power Plate Studiu Plzeň

4.7.2011

Dívky Šumavy 2011 v Power Plate Studiu Plzeň

Finalistky Dívky Šumavy 2011 trénovaly v rámci prvního soustředění od 1. - 3. července v plzeňském Power Plate Studiu. Pod vedením trenérky absolvovaly skupinové cvičení. Na více fotografií ze soustředění v MEDICAL BEAUTY - Power Plate Studiu Plzeň - se můžete podívat ve fotogalerii.

Nejúčinnější na celulitidu v Plzni - KOMBINACE

9.6.2011

Nejúčinnější na celulitidu v Plzni - KOMBINACE

Znáte nejúčinnější způsob odstranění Vaší celulitidy? Tým MEDICAL BEAUTY prezentoval na Světovém kongrese anti-aging medicíny v Monaku výsledky studie, která potvrdila skvělý efekt kombinované terapie:

Pro zlepšení celulitidy je velmi důležité a účinné kombinovat různé neinvazivní techniky. Nejlepších výsledků dosahuje kombinace metod založených na fyziologických principech - stimulaci mikrocirkulace, lymfatické drenáže a zvýšení spalování tuků. Nedílnou součástí léčby je korekce životního stylu zahrnující úpravu stravovacích návyků, detoxikace a cvičení.

Chcete kombinace vyzkoušet i Vy? Kontaktujte nás!

Celá studie je pro Vás k dispozici pod odkazem Odborný tisk.

Zhubněte do prázdnin v Plzni - pomůže Vám RESLIM

2.6.2011

Zhubněte do prázdnin v Plzni - pomůže Vám RESLIM

RESLIM je špičkový bylinný produktu na hubnutí s obsahem "nejslavnějších" léčivek, které se jinak samostatně prodávají za částky několikanásobně vyšší. Nyní k dispozici i v MEDICAL BEAUTY PLZEŇ.

Obsahuje:

1. Garcinia cambogia - Extrakt ze slupek garcinie obsahuje velké množství kyseliny hydroxycitronové (HCA). HCA svým působením zpomaluje novotvorbu tělesného tuku včetně LDL cholesterolu, snižuje pocit hladu i zvyšuje bazální metabolismus.

2. Gymnema silvestre - Snižuje vstřebávání sacharidů a cholesterolu v tenkém střevě, potlačuje přeměnu sacharidů na tuky a navozuje snížení chuti na sladké.

3. Commiphora mukul neboli Guggul - Optimálním způsobem reguluje metabolismus tuků a cholesterolu. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu a LDL frakce lipoproteinů v krvi. Zároveň zvyšuje hladinu HDL lipoproteinů v krvi a snižuje tak riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Tento přípravek je vhodný zejména pro kuřáky, osoby trpící obezitou a osoby často vystavené nadměrné psychické zátěži.

4. Shilajit neboli Mumio - vědecké výzkumy prokázaly, že Mumio je přírodním biostimulátorem, který pozitivně ovlivňuje metabolické procesy v organismu, vykazuje protizánětlivé, bakteriocidní a analgetické účinky, urychluje regeneraci poškozených tkání a kostí a doplňuje nedostatek vitamínů a minerálů v organismu

Ještě váháte? K zakoupení na recepci MEDICAL BEAUTY za cenu 399 Kč.

Neinvazivní liposukce je nesmysl!

28.5.2011

Neinvazivní liposukce je nesmysl!

Termín liposukce lze přeložit jako odsátí tuku. Jak ho chcete odsávat bez narušení kůže? O tom píše v červnovém časopise BAZAAR Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.

"Pokud Vám jakýkoliv masér, kosmetička či lékař nabídne neinvazivní liposukci, mějte se na pozoru. Ultrazvukem, radiofrekvencí, chladem či teplem je možné tukové buňky poškodit, nedá se však mluvit o zázraku. Trik celé věci je ten, že se tuk dostane do oběhu a může se usadit v jiných tukových buňkách v těle. Tam je daleko nebezpečnější - například z hlediska cukrovky či onemocnění srdce." Celý článek je v červnovém čísle časopisu BAZAAR.

Kavitace ohrožuje zdraví cukrovkou či steatózou

21.5.2011

Kavitace ohrožuje zdraví cukrovkou či steatózou

Kavitace, nazývaná jako bezbolestná liposukce, může dle onadnes.cz ohrozit lidské zdraví. Uvolněný tuk může mít vliv na vznik cukrovky či ztukovatění jater. Jakým mechanismem: Zjednodušeně lze říct, že tuk z kavitací "rozbitých" buněk se ocitne v mízním systému a odtud putuje do jater. Na nich pak záleží, kam je uloží. Samozřejmě jde zabránit opětovnému uložení tuku do těla, to však něco stojí - konkrétně námahu. Aby tělo mohlo ten tuk spotřebovat jako energii, je třeba ji vydat fyzickou aktivitou, nejlépe do druhého dne po absolvování kavitace. Bez cvičení to vůbec nemá smysl, je to jako kdybyste si dali husu a necvičili," přirovnává dermatoložka Klauzová z pražské Kliniky ASKLEPION. Celý článek naleznete na OnaDnes.cz.

Rezervační systém Power Plate Studia Plzeň

2.5.2011

Rezervační systém Power Plate Studia Plzeň

Od dnešního dne byl na webových stránkách spuštěn on-line rezervační systém, kde si můžete Vaše oblíbené cvičení rezervovat. Vaše dosavadní rezervace na měsíc květen a červen zůstávájí zachovány.

30 dní krásy MARIANNE v Plzni s FILORGOU

14.3.2011

30 dní krásy MARIANNE v Plzni s FILORGOU

MEDICAL BEAUTY, jehož součástí je Power Plate Studio Plzeň, nabízí jako jediné lékařské pracoviště v Plzni ošetření a procedury FILORGA v rámci projektu 30 dní krásy MARIANNE.

Registrujte se a využijte mimořádné až 30% slevy na ošetření FILORGA v Plzni!

VIDEO: Rafael Nadal trénuje na Power Plate

23.1.2011

VIDEO: Rafael Nadal trénuje na Power Plate

Rafael „Rafa“ Nadal, přezdívaný „antukový král", (* 3. června 1986) je profesionální španělský tenista, jeden z nejlepších antukářů historie tenisu, olympijský vítěz, pětinásobný vítěz French Open, dvojnásobný šampión Wimbledonu, držitel titulu na Australian Open 2009 i US Open 2010 a rekordman v počtu vyhraných turnajů série Masters. V současné době mu k úspěchům pomáhá i trénink na POWER PLATE. Podívejte se na jeho POWER PLATE trénink!

Claudia Schiffer a Power Plate

11.1.2011

Claudia Schiffer a Power Plate

"Miluji Power Plate jako nezbytnou součást svého fitness režimu, díky němuž mohu opravdu intenzivně trénovat v krátké době. Jako pracující matka s hektickým rozvrhem práce mi využití stroje Power Plate pomáhá zůstat ve formě, aniž bych musela trávit hodiny v posilovně. "

VIDEO: Podívejte se na YOUTUBE Power Plate Intl

22.11.2010

VIDEO: Podívejte se na YOUTUBE Power Plate Intl

Nejnovější videa ze světa Power Plate může sledovat na stránkách Power Plate Intl.. Podívejte se, prosím!

Výherci kombinací v POWER PLATE STUDIU Plzeň

3.11.2010

Výherci kombinací v POWER PLATE STUDIU Plzeň

1. listopadu 2010 byli vylosováni výherci soutěže o unikátní nechirurgický bodyforming v Power Plate Studio Plzeň. I. místo a předplatné na trojkombinaci Power Plate + LPG Lipomassage + Vacustyler v hodnotě 24 120 Kč získala paní Marcela Kvasničková! II. místo a předplatné na dvojkombinaci ošetření Power Plate s lymfodrenáží získala paní Olga Setikovská. III. místo a předplatné na individuální Power Plate trénink získala paní Radka Kaňoková. Výherkyním srdečně blahopřejeme!

Power Plate by KENZO

2.9.2010

Power Plate by KENZO

Na světě je Power Plate pro nejnáročnější - ambiciózní spojení špičkového designu a vysoké efektivity. Legendární japonský návrhář Kenzo Takada před nedávnem dorazil do Prahy a představil tu svůj originální design posilovacího stroje Power Plate. Pro ty, kteří touží jednoduše a nenáročně hubnout a zároveň účinně posilovat a formovat tělo, a k tomu si navíc užít fantastického módního designu, mají od nynějška možnost. Kenzův rukopis je patrný na první pohled v podobě barevných kontrastů a výrazných květinových vzorů.

Špičkové technologie pro hubnutí a formování těla

1.9.2010

Špičkové technologie pro hubnutí a formování těla

Nejúčinnější a nejefektivnější technologie jsou nyní dostupné i České republice! Efekty, které jsou trojkombinací metod dosahovány, vysoce překračují ostatní nechirurgické metody bodyformingu. Trojkombinace přístrojů má unikátní účinek na tvarování postavy, hubnutí i úbytek tzv. viscerálního tuku prokázaný nejnovější studií publikovanou na Světovém kongresu AMWC v Monte-Carlu 2010. Klientky dosáhly úbytku v pase 10,5cm, snížení obvodu stehna 8,5cm a poklesu hmotnosti o 10% za 3 měsíce.

Největší inovace za posledních 10let - POWER PLATE

1.9.2010

Největší inovace za posledních 10let - POWER PLATE

"Guru fitness", jak nazývá Gunnara Petersona, provozuje fitness středisko v Beverly Hills v Kalifornii. Osobní trenér, který má více než 20 let zkušeností fitness a klienty patří sportovci, mistři, jako jsou Pete

Sampras a Monika Selešová, nebo dokonce i celebrity Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Matthew McConaughey, Penelope Cruz a Hugh Jackman. Časopis Muscle and Fitness se ho zeptal: "Co je

největší inovací v oblasti tréninku posledních 10 let?" Gunnar Peterson

odpověděl bez váhání: "Power Plate!"

AKCE

K LYMFODRENÁŽI CVIČENÍ S TRENÉREM ZDARMA

K LYMFODRENÁŽI CVIČENÍ S TRENÉREM ZDARMA

V červenci a srpnu můžete VÝHODNĚ využít kombinaci, která Vás pomůže zbavit zadržované vody, a tím... Více...

K NÁKUPU KREDITU na POWER PLATE DÁREK

K NÁKUPU KREDITU na POWER PLATE DÁREK

Budete-li si vkládat kredit na POWER PLATE během letních prázdnin jednorázově nad 2.500Kč,... Více...

NOVINKY

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

3.12.2017

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

Mezi příznivce tréninku na Power Plate patří i již 59 letá STAR první velikosti: Sharon Stone. O... Více...

Power Plate on the Rocks

29.6.2017

Power Plate on the Rocks

Jennifer Lopez a Dwayne "The Rock" Johnson | Na tréninku byl na Power Platu zastižen také nejlépe... Více...

Facebook Jsme na
Facebooku

www.powerplatestudio.eu

+ 420 728 007 007

recepce-ZAVINOVADLO:powerplatestudio.eu

Pod Všemi svatými 48
301 00 Plzeň

design by AG25 s.r.o.