POWER PLATE STUDIO PLZEŇ

Power Plate Studio Plzeň

Power Plate Studio Plzeň, vybudované společností medical beauty s.r.o., přineslo do České republiky nejúčinnější a nejefektivnější technologie z celého světa. Jedná se o zcela unikátní kombinaci přístrojů Power Plate, vyvinutých pro ruské kosmonauty, technologie Weyergans Vacustyler, připravenou pro astronauty NASA i známého pozitivního efektu ionizovaného kyslíku na metabolismus, psychiku a hubnutí připraveném pomocí Ionocare. Tyto kosmické technologie doplňuje jediný přístroj s řadou prokázaných vědeckých účinků nechirurgického bodyformingu – LPG Lipomassage. Tento v České republice zcela ojedinělý koncept Power Plate Studia má nejlepší vědecky prokázané synergické účinky na formování postavy a hubnutí.

Ať už chcete zhubnout, formovat postavu, zlepšit krevní oběh, snížit napětí - stres nebo prostě jen zlepšit Vaši kondici a náladu, Power Plate Studio Plzeň má pro Vás řešení. Vybraná technologie Vám rychle přinese fantastické výsledky. Pro ještě lepší a rychlejší efekt je můžete použít v kombinaci.

Je nezbytné zdůraznit, že obdobný koncept získal Cenu H. Pierantoniho za Inovaci roku 2009 na Kongresu lékařské estetiky v březnu 2009.

Není proto divu, že Power Plate jako hlavní součást kondičního tréninku využívají hvězdy show-businessu – Clint Eastwood, Danni Minogue, Anna Friel, Morgan Freeman, Hillary Swank, Courtney Cox a další, špičkoví sportovci – Serena Williams, Rubens Barrichello, Nick Dougherty, Nicholas Harris a jiní, lékaři - Dr. Philipe BLANCHEMAISON, Dr Michel CABROL, Dr Alain DUCARDONNET, Pr Alain Pigné a trenéři jako je např. Gunnar Petersen.

I v České republice si Power Plate v podobě Power Plate Studia získává stále větší a větší oblibu. Mezi celebrity, které Power Plate vyzkoušeli, patří Miss World Taťána Kuchařová, Simona Krainová či Jiří Hudler.

AKCE

K LYMFODRENÁŽI CVIČENÍ S TRENÉREM ZDARMA

K LYMFODRENÁŽI CVIČENÍ S TRENÉREM ZDARMA

V červenci a srpnu můžete VÝHODNĚ využít kombinaci, která Vás pomůže zbavit zadržované vody, a tím... Více...

K NÁKUPU KREDITU na POWER PLATE DÁREK

K NÁKUPU KREDITU na POWER PLATE DÁREK

Budete-li si vkládat kredit na POWER PLATE během letních prázdnin jednorázově nad 2.500Kč,... Více...

NOVINKY

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

3.12.2017

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

Mezi příznivce tréninku na Power Plate patří i již 59 letá STAR první velikosti: Sharon Stone. O... Více...

Power Plate on the Rocks

29.6.2017

Power Plate on the Rocks

Jennifer Lopez a Dwayne "The Rock" Johnson | Na tréninku byl na Power Platu zastižen také nejlépe... Více...

Facebook Jsme na
Facebooku

www.powerplatestudio.eu

+ 420 728 007 007

recepce-ZAVINOVADLO:powerplatestudio.eu

Pod Všemi svatými 48
301 00 Plzeň

design by AG25 s.r.o.