Bezplatná konzultace on-line

+ Power Plate po břišní operaci více...

Tereza (18.3.2015)

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné jít na power plate i když jsem necelé dva měsíce po operaci - brali mi kus tenkého a tlustého střeva. Nechci si přivodit nějaké komplikace. Díky za odpověď. Tereza.

Odpověď

Terezo, děkujeme Vám za otázku. Trénink na Power Platu je možný obvykle po 6 týdnech od bezproblémové břišní operace. Vezměte si prosím na úvodní konzultaci propouštěcí zprávu z nemocnice tak, abychom mohli Váš stav zhodnotit. Děkuji, s pozdravem MUDr. Petr Hora.

+ Bolesti zad a Power Plate více...

Jana (10.1.2015)

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda doporučujete cvičení na Power Plate při problémech s krční a bederní pateří. Děkuji J. Hodová

Odpověď

Dobrý večer paní doktorko, ano, toto jsou přesně indikace, při kterých je power plate vhodný. Samozřejmě nesmí se jednat o akutní výhřez ploténky nebo akutně zablokovanou, nejčastěji krční páteř. Cvičení je vhodné zejména při chronických bolestech způsobených špatným držením těla, ochablém svalstvu a špatných návycích při chůzi či sezení. MUDr. Gabriela Horová.

+ Power Plate - zdvádnu to? více...

Jana (7.1.2015)

Dobrý den, ráda bych se k vám zapsala na tréninky Power Plate, ale nejsem si jista zda to zvládnu. o Jaké cvičení je prosím jedná? Loni jsem chodila na Bosu, ale vůbec jsem se na cvičení nechytala ani po 2 měsících, airobik také není nic pro mě. a ještě mám dotaz začínají v lednu nějaké kurzy pro začátečníky ?? vybrala jsem si dny PO, ST a PÁ (17:00 - 17:30) ale čas mohu změnit. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Jana.

Odpověď

Dobrý den, těší nás Váš zájem o Power Plate. Výhodou Power Plate (kromě jiných) je, že je vhodný úplně pro každého. I pro ty, kteří nikdy v životě žádný sport nedělali, nejsou fyzicky zdatní, dokonce se využívá v rehabilitaci po operacích či u lidí handicapovaných. První úvodní trénink je samostatně s trenérem, abyste se naučila na power plate správně cvičit a zhodnotili se fyzické možnosti, zda-li se můžete zapojit hned do skupinových tréninků s trenérem, nebo budou alespoň zpočátku vhodnější lekce individuální. V každém případě hned na prvním úvodním tréninku si uděláte o power plate obrázek a budete se moci rozhodnout. Výhodou jsou zejména jen 30min tréninky a procvičení a posílení svalových partií celého těla. Dále má řadu pozitivních zdravotních účinků, ale to Vám již podrobně prozradí na úvodním tréninku. Objednat se můžete po telefonu (728 007 007) nebo emailem: recepce@medicalbeauty.cz. Těšíme se na Vás! MUDr. Gabriela Horová

+ Power Plate po operaci varixů více...

Jarka (8.10.2014)

Dobrý den, není cvičení na Power Plate pro mě nebezpečné či nevhodné? Jsem 20 let po operaci varixů na obou nohách (a už se objevily znovu), prodělala jsem i několik zánětů žil. Děkuji, Jarka.

Odpověď

Děkuji za Váš dotaz. Power Plate není po operaci varixů nebezpečný. Cvičení na Power Plate není možné - je tzv. kontraindikované - jen při zánětu žil či při žilní trombóze. Při tréninku dolních končetin jakéhokoliv druhu včetně chůze či běhu doporučuji nosit kompresní prádlo - punčochy. Zdraví MUDr. Petr HORA.

+ Věkové omezení cvičení na Power Plate více...

Jana (4.7.2014)

Dobrý večer, ráda bych se zeptala zda je cvičení omezeno věkem, mám problémy s kolenem artróza, aktivně celý život cvičím i když teď to jde hůře. Děkuji Vám. Jana.

Odpověď

Dobrý den, děkujeme za otázku. Cvičení na Power Plate není věkem nijak omezeno - naopak je velmi vhodné. Zvláště u žen je účinnou prevencí vzniku osteoporózy, inkontinence a dalších zdravotních problémů. Právě šetrnost k pohybovému aparátu a možnost cíleného posílení svalových skupin předurčuje Power Plate k rehabilitaci a prevenci komplikací i u kloubních onemocnění či zranění. Pro začátek je vhodný individuální trénink a po získání dovedností i kondice je možnost přechodu na skupinové lekce. Těšíme se na Vaši návštěvu, za tým Power Plate Studia MUDr. Petr Hora.

+ Power Plate domů více...

Miriam (25.5.2014)

Dobrý den, chtěla bych si domů pořídit power plate. Dnešní nabídka na trhu je velmi pestrá, jak vybírat, aby stroj byl opravdu kvalitní a účinný? Děkuji za odpověď. Miriam.

Odpověď

Dobrý den, na úvod si můžete přečíst článek http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/novinky-ve-cviceni/25027-hubnuti-pomoci-vibraci-trik-nebo-zazrak. Doporučuji si vybrat stroj, který má certifikaci zdravotnického prostředku a je vyráběn známým výrobcem. Pro detailní nabídku strojů Power Plate kontaktujte české zastoupení Holmes Place Czech Republic s.r.o.,

Nádražní 762/32, Praha 5, 150 00, telefont: +420 773 111 333. Za Power Plate Studio Plzeň MUDr. Petr Hora.

+ Zpevnění břicha při tréninku 1x týdně více...

Marcela (4.4.2014)

Dobrý den, po dvou porodech se mi nedaří zpevnit a zhubnout břicho. Od září chodím 2x týdně cvičit jógu (v pondělí power jógu, ve středu hatha jógu). Po cvičení se cítím dobře a chci chodit i nadále, ale na odstranění tuku na břiše mi jóga nepomáhá. Víc než jedno další cvičení týdně ale z časových důvodů nezvládnu. Má trénink na Power plate 1x týdně smysl? Děkuji. Marcela

Odpověď

Dobrý den, Marcelo, pro optimální výsledek a odstranění tuku na břiše je nezbytný trénink na Power Plate 2-3 x týdně. Na zvážení je nahradit dočasně jógu intenzivním tréninkem na Power Plate. Hezký den, zdraví Dr. Petr Hora.

+ Power Plate a skolióza více...

Iva (16.3.2014)

Dobrý den, moje 17 letá dcera má skoliozu, stáčí se jí páteř. Od ortopeda má doporučeno cvičit a posilovat. Může jí tento druh cvičení pomoci nebo jsou i možné \\”nežádoucí\\” účinky?

Já na Power Plate cvičím a jsem s výsledky cvičení velmi spokojena:-)

Díky za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, Ivo, děkujeme za Váš dotaz. Správně vedený trénink na Power Plate - nejlépe pod dohledem lékaře či fyzioterapeuta - je pro Vaši dceru se skoliózou vhodný. Vhodně zvolená intenzita, interval a vedení tréninku nemají nežádoucí účinky. Zdraví Dr. Petr Hora.

+ Kombinace power plate a běhu více...

Jana (13.3.2014)

Dobry den, zacala jsem cvicit s power plate. Trenerka ma osvedceny recept...zaciname 5min na bezicim pase pote 5min Pp. . nasleduje 15min beh pote 15min s Pp. . a posledni sekce 10 min beh 10 min Pp. Myslite si, ze tato kombinace je vhodna na zhubnuti a zpevneni. Meri. Asi 163cm a vazim 58kg. . chtela bych zhubnout 3-5kg to byla moje obvykla vaha. dekuji za odpoved

Odpověď

Dobrý den, děkujeme za Vaši důvěru. Vaše trenérka zvolila obdobu kruhového tréninku, kdy střídá běh a Power Plate. Pro optimální efekt by bylo s výhodou sledovat tepovou frekvenci, zda-li není při běhu příliš vysoká či při tréninku na Power Plate příliš nízká. Osobně bych Vám doporučil spíše běh v přírodě s hlídáním tepové frekvence (na úrovni 50 % maximální tepové rezervy, kdy se spaluje nejvíce tuku pro hrazení vydávané energie) a následný trénink na Power Plate. Zhubnutí o 3-5kg však dosáhnete oběma způsoby :)! S pozdravem Dr. Petr Hora.

+ Cvičení po operaci dutin více...

Markéta (4.3.2014)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy je možné začít cvičit na PP po operaci dutin? Měla jsem ve vedlejších dutinách cystu, operace proběhla bez komplakací 10.2.2014, následně jsem pak měla trombozu v povrchové žíle v paži, jako důsledek toho, že jsem měla 4 dny kanylu. 14 dní jsem si píchala fraxiparin (léčbu jsem dokončila v pátek 28.2.) a v úterý 25.2. jsem byla na kontrolním sonu a vše již bylo v pořádku. Děkuji M. Zahálková

Odpověď

Dobrý den, trénink na Power Plate je s výhodou zahájit po 4-6 týdnech od ukončení léčby. S pozdravem Dr. Petr Hora.

Zeptejte se nás!

Jméno:
Příjmení:
(nebude zveřejněno)
Titul:
(nebude zveřejněn)
Ulice a č.p.:
(nebude zveřejněna)
Město:
(nebude zveřejněno)
PSČ:
(nebude zveřejněno)
Email:
(nebude zveřejněn)
Telefon:
(nebude zveřejněn)
Nadpis:
Dotaz:
Ochranný kód: Ochranný kód
(Opište kód z obrázku)

AKCE

K LYMFODRENÁŽI CVIČENÍ S TRENÉREM ZDARMA

K LYMFODRENÁŽI CVIČENÍ S TRENÉREM ZDARMA

V červenci a srpnu můžete VÝHODNĚ využít kombinaci, která Vás pomůže zbavit zadržované vody, a tím... Více...

K NÁKUPU KREDITU na POWER PLATE DÁREK

K NÁKUPU KREDITU na POWER PLATE DÁREK

Budete-li si vkládat kredit na POWER PLATE během letních prázdnin jednorázově nad 2.500Kč,... Více...

NOVINKY

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

3.12.2017

Věděli jste, že na PowerPlatu cvičí i Sharon Stone

Mezi příznivce tréninku na Power Plate patří i již 59 letá STAR první velikosti: Sharon Stone. O... Více...

Power Plate on the Rocks

29.6.2017

Power Plate on the Rocks

Jennifer Lopez a Dwayne "The Rock" Johnson | Na tréninku byl na Power Platu zastižen také nejlépe... Více...

Facebook Jsme na
Facebooku

www.powerplatestudio.eu

+ 420 728 007 007

recepce-ZAVINOVADLO:powerplatestudio.eu

Pod Všemi svatými 48
301 00 Plzeň

design by AG25 s.r.o.